Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 056-78-70-104

Питання та відповіді

Чи визначені законодавством дні, коли забороняється відключення споживачів від газоспоживання?

Забороняється відключати споживачів від газопостачання в останній робочий день перед вихідними та святковими днями, крім випадків аварійних ситуацій в системах газопостачання.

п. 19 Постанови КМУ від 09.12.1999 р. №2246 „Про затвердження Правил надання послуг з газопостачання”

Чи є правомірним вимоги газопостачального підприємства від споживачів природного газу укласти договір про надання послуг з газопостачання?

Де можна дізнатися інформацію про переплату за спожитий природний газ після проведення перерахунку вартості природного газу?

Які документи необхідно надати для припинення нарахування за осіб (за відсутності газового лічильника), які тимчасово не проживають за місцем реєстрації?

Чи потрібно повідомляти газове господарство про заміну газового обладнання на аналогічне?

  • Телефон приймальної:
    +380 562 47 17 01
    Наша адреса:
    49044, м. Дніпропетровськ,
    вул. Шевченка , буд. 2
    e-mail: oblgas@dpgas.com.ua