Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

До уваги клієнтів

10.02.2017 / 09:19

Пристрасті за якістю газу ... Частина 2

Результати перевірки якості газу, який постачається мешканцям Дніпропетровської області, викликали жвавий інтерес і бурхливі обговорення серед громадськості. Тому, заради чистоти експерименту, щоб в подальшому газові компанії Дніпропетровської області не звинувачували в підтасовуванні фактів, ми звернулися в державну незалежну лабораторію «Укрметртестстандарт» з проханням зробити відбір проби газу у кінцевого споживача будинку безпосередньо з газової плити.

Звертаємося до всіх жителів області: якщо ви скаржитеся на нібито погану якість газу або вам здається, що газ «якийсь не такий» і горить «не тим кольором», то ми готові приїхати до вас додому. Фахівці з Київської незалежної лабораторії в присутності журналістів проведуть відбір проби газу безпосередньо з вашої плити. Дослідження фізико-хімічного складу проб газу проведуть в лабораторії ДП "Укрметртестсандарт".

Всі витрати, пов'язані з експериментом, газові компанії беруть на себе.

Якщо члени тимчасової депутатської комісії з перевірки якості газу для побутових споживачів в Дніпропетровській області допоможуть нам в пошуку охочих провести експеримент у себе вдома, ми будемо тільки раді.

Чекаємо заявки на участь в експерименті на електронну адресу: press@dpgas.com.ua до 15 лютого 2017 р