Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

 • 24.06.2020 / 13:32

  У стилі Еко: переходьте на електронні квитанції разом з АТ «Дніпропетровськгаз»

  У сучасному світі все більше людей замислюються про збереження навколишнього середовища. Зростає популярність екологічно чистих продуктів, попит на товари з переробленого пластику та на інформаційні видання у цифровому форматі. «Дніпропетровськгаз» підтримує еко-тренди та, з метою збереження природних ресурсів, запроваджує електронні квитанції.

  Читати далі
 • 19.06.2020 / 09:37

  АТ "Дніпропетровськгаз" модернізувало газопровід за рекордні терміни

  12 червня введено в експлуатацію перший в Дніпропетровській області сучасний аграрний комплекс "Нібулон" для розвитку внутрішніх водних перевезень річкою Дніпро. В роботі було використано новітні технології газифікації, зокрема – двошарові поліетиленові газопроводи, це дозволило суттєво скоротити термін монтажних робіт та забезпечити надійне газопостачання

  Читати далі
 • 18.06.2020 / 11:41

  Понад 102 тис клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» жодного разу не сплатили за доставку газу

  З початку року більше 102 тис споживачів газу на Дніпропетровщині ще жодного разу не сплачували за послуги з розподілу газу. Якщо в період карантину навіть споживачі, які боргують за доставку газу не будуть відключатись від системи газопостачання, то після його завершення, борг стане причиною припинення подачі газу.

  Читати далі
 • 16.06.2020 / 15:00

  Тепер і в Telegram: газовики запровадили новий канал зв’язку

  Ще кілька років тому чат-боти здавалися дивиною, а сьогодні вони щодня допомагають тисячам користувачам. Наприклад, сортувати сміття, оформлювати документи та навіть надавати першу медичну допомогу. Розуміючи, яку користь несуть онлайн-сервіси, в АТ «Дніпропетровськгаз» запустили чат-бот, який допомагає споживачам природного газу вирішити «газові» питання.

  Читати далі
 • 12.06.2020 / 08:35

  Чат-бот 7104.ua – незамінний помічник у вирішенні газових питань

  У період технічного прогресу мобільні пристрої витісняють стаціонарні комп’ютери та ноутбуки. Кожного року кількість користувачів смартфонів лише зростає. І разом з цим зростає кількість корисних мобільних додатків, які роблять життя власників смартфонів простішим. АТ «Дніпропетровськгаз» йде в ногу із часом і запроваджує для клієнтів власні мобільні додатки, завдяки яким вирішити «газові» питання можна швидко й дистанційно.

  Читати далі