Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

19.06.2020 / 09:37

АТ "Дніпропетровськгаз" модернізувало газопровід за рекордні терміни

12 червня введено в експлуатацію перший в Дніпропетровській області сучасний аграрний комплекс "Нібулон" для розвитку внутрішніх водних перевезень річкою Дніпро. В роботі було використано новітні технології газифікації, зокрема – двошарові поліетиленові газопроводи, це дозволило суттєво скоротити термін монтажних робіт та забезпечити надійне газопостачання
АТ «Дніпропетровськгаз» модернізувало газопровід за рекордні терміни АТ «Дніпропетровськгаз» модернізувало газопровід за рекордні терміни ФОТО: Дніпропетровськгаз

У період карантину шість бригад будівельно-монтажної групи проклали майже 7 км газопроводу до елеватору. "Дніпропетровськгаз" провів блакитне паливо до перевантажувального термінала, який відкрили у селі Мар'янське Дніпропетровської області. Тут будуть приймати, зберігати, а потім звідси відправляти зернові та олійні культури в інші країни.

Під час газифікації об'єкту, компанія проводила газопровід за інноваційною технологією. Спеціалісти використовували двошарові поліетиленові труби. Газопроводи із поліетилену не тільки більш міцні та довговічні, а ще вони прокладаються особливим способом, без використання піску. Це дозволило пришвидшити строки виконання будівельно-монтажних робіт.

"Були дуже непрості робочі умови, тому що газопроводи прокладалися через складні місцевості. Ми з гідністю виконали роботу і пишаємося, що взяли участь в такому великому проєкті, тому що підприємства подібного масштабу в Україні будуються, на жаль, рідко. Ми все зробили, щоб термінал запрацював", - говорить Євген Колосков, начальник Нікопольського відділення АТ "Дніпропетровськгаз ".

За останні 7 років газифікація "Нібулона" - це один з наймасштабніших проєктів. Замовником було відведено 3 місяці на роботу, тому кожна хвилина була на рахунку. У  період будівництва близько 20 спеціалістів будівельно-монтажної групи працювали майже без вихідних, щоб підприємство своєчасно отримувало газ.