Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

05.06.2019 / 11:01

За рік роботи Павлоградський ЦОК надав майже 40 тисяч консультацій споживачам

З часу відкриття Центру обслуговування споживачів газу в місті Павлоград минув рік. За цей час майже 40 тисяч клієнтів змогли швидко, якісно та комфортно отримати весь спектр послуг в одному приміщенні: від консультацій щодо особового рахунку та можливості реструктуризації боргу до оформлення документів на підключення до газової мережі.
Момент урочистого перерізання стрічки під час відкриття Центру обслуговування клієнтів у м. Павлоград Момент урочистого перерізання стрічки під час відкриття Центру обслуговування клієнтів у м. Павлоград ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Відкриття ЦОК у Павлограді в травні 2018 року стало черговим етапом реалізації комплексної програми «Дніпропетровськгазу» з розвитку клієнтського сервісу та дозволило обслуговувати більш ніж 200 споживачів щодня. Для більш якісного надання послуг у центрі запровадили автоматизовану «електронну чергу». Електронні табло та голосові повідомлення інформують клієнтів в операційному залі про наявність та номери вільних менеджерів. Загалом в центрі обслуговування працюють 12 кваліфікованих фахівців, які протягом року опрацювали 39959 звернень споживачів.

«Головна мета відкриття Центру – стати ближче до споживачів, спростити  зв’язок між газовою компанією та користувачами природним газом. Удосконалюючи систему обслуговування, ми орієнтуємося саме на споживача і на його потреби. Наші фахівці в першу чергу стоять на захисті прав та інтересів клієнтів і завжди готові допомогти їм у вирішенні питань", - розповідає виконуюча обов’язки начальника управління клієнтського сервісу Ірина Федорянко.

Для зручності клієнтів у Центрі обслуговування клієнтів в місті Павлоград встановлені дивани, кулер з водою, для клієнтів з дітьми облаштували дитячий куточок.

Загалом на сьогоднішній день в зоні ліцензійної діяльності АТ «Дніпропетровськгаз» функціонують чотири Центри обслуговування споживачів. Більш ніж два роки тому такий відкрився у м. Новомосковськ, в квітні минулого року почав функціонувати ЦОК у Кам’янському, в напередодні нового 2019 року – у Нікополі.