Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

20.08.2019 / 08:42

Фахівці Дніпропетровськгазу посіли перше місце в регіональних змаганнях АДС

З 13 по 15 серпня на базі АТ «Сумигаз» у м. Ромни відбулись ІІІ Всеукраїнські змагання газових аварійних служб. У конкурсі прийняли участь представники семи газорозподільних компаній зі Східного регіону країни, серед них і АТ «Дніпропетровськгаз». Наша команда продемонструвала найкращі результати та виборола першість у змаганнях.

На навчальному полігоні зустрілися найкращі команди АТ «Дніпропетровськгаз», АТ «Дніпрогаз», АТ «Криворіжгаз», АТ «Запоріжгаз», АТ «Кременчукгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Харківміськгаз» та АТ «Сумигаз». До складу кожного екіпажу входили 5 осіб: майстер, диспетчер, два слюсарі аварійно-відбудовних робіт та водій. Учасникам потрібно було за 60 хвилин виявити всі витоки на надземному газопроводі, відшукати та локалізувати витоки на підземному сталевому та поліетиленовому газогонах. Ще одне завдання - потушити пожежу в приямку з подальшим усуненням витоку.

Додатково перевіряли оснащення спецавтомобіля матеріально-технічними засобами. Оцінювали зовнішній вигляд, стан коліс, гальмівної системи, двигуна, зовнішніх світлових приладів та укомплектованість автомобіля.

Окрім того фахівці демонстрували свої навички в одяганні протигазу, а також свої теоретичні фахові знання. Загалом під час змагань аварійники проходили перевірку по шістьом дисциплінам. Кожен етап заходу оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники газорозподільних компаній України.

Газовики впевнені, що такі змагання вкрай необхідні, адже дають нагоду черговий раз перевірити свою фаховість і замислитись, наскільки ж безпека споживачів залежить від їх майстерності. До моменту заїзду на полігон, жоден конкурсант не бачив ані розташування складових газорозподільної мережі, ані схеми газопроводів. Це дає гарну нагоду оцінити підготовку та випробувати сили на дещо іншому обладнанні, перейняти нові методи роботи у колег з інших облгазів.

За підсумками змагань Східного регіону, перше місце посіла команда АТ "Дніпропетровськгаз", друге - АТ "Запоріжгаз", а трійку лідерів замкнув АТ "Харківгаз". За результатами міжрегіональних змагань комісія визначить переможців Західного та Центрального регіонів які будуть змагатися за звання кращої аварійної бригади разом з АТ "Дніпропетровськгаз" 3 вересня на Вінничині.