Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

25.03.2020 / 15:16

Для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua

Щоб споживачі газу могли перечекати період карантину вдома, в АТ «Дніпропетровськгаз» екстрено розробили експрес-реєстрацію на сайті 104.ua.
експрес реєстрація кроки експрес реєстрація кроки ФОТО: 104.ua

Щоб скористатися онлайн-сервісами, тепер достатньо подзвонити з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» (тел. 067 00 90 104) і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично. 

«Через карантин, більшість людей ізолювалися вдома. Однак, обмеження не стосуються наших онлайн-сервісів. Ми робимо все можливе, щоб покращити доступ до сервісів компанії, тому і створили експрес-реєстрацію для наших клієнтів», - говорить начальниця управління клієнтського сервісу АТ «Дніпропетровськгаз» Аліна Левкович.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати з мобільного телефону до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» і назвати номер Вашого особового рахунку. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Логін і пароль для входу надійде смс-повідомленням.

Щоб зайти в Особистий кабінет на сайті 104.ua, натисність на посилання, що надійшло в смс-повідомленні. Після знайдіть на екрані кнопку «Вхід» та введіть логін і пароль, що вказані в смс.

За одним номером телефону в експрес-реєстрації можна зареєструвати тільки один особовий рахунок.

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • Гарантовано передати показання лічильника;
  • Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;
  • Першими завантажити рахунки;
  • Відстежувати власне споживання та витрати.

 Нині перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua вже користуються понад 256 тисяч споживачів АТ «Дніпропетровськгаз».