Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

07.06.2018 / 12:27

Фахівці ПАТ "Дніпропетровськгаз" стали срібними призерами Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів

5 червня в м. Рівне пройшов фінал Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів. У протистоянні зустрілися найсильніші команди газовиків України: ПАТ "Житомиргаз", ПАТ "Івано-Франківськгаз" та ПАТ "Дніпропетровськгаз". За результатами оцінювання наші фахівці зайняли почесне 2 місце і захистили звання однієї з кращих бригад діагностики газопроводів України.
Срібні призери Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів Срібні призери Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Загалом у конкурсі прийняли участь 21 команда. Змагання проходили у декілька етапів. Спочатку конкурсна комісія повинна була визначити найсильнішу команду товариства, після цього газовики зустрілися зі своїми суперниками із сусідніх областей. А після цього переможці регіональних змагань ПАТ "Житомиргаз", ПАТ "Івано-Франківськгаз" та ПАТ "Дніпропетровськгаз" зустрілися у фінальному конкурсі. 

Кожна бригада повинна була продемонструвати свої навички у п'яти випробуваннях. Перш за все конкурсна комісія перевіряла теоретичні знання команди. Після цього оцінювали наявність та справність усіх необхідних приборів та інструментів для якісної діагностики газопроводів. 

Практичною частиною змагань стало виконання робіт з комплексного приладового обстеження мереж – надземних і підземних, та технічне обстеження газопроводу в шурфі.

За підсумками проходження усіх етапів змагань, перше місце зайняла команда «Івано-Франківськгазу», друге – «Дніпропетровськгазу», а замкнули трійку переможців – «Житомиргаз».