Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

09.07.2019 / 16:27

Через дії шахраїв АТ «Дніпропетровськаз» та іншим газорозподільним підприємствам України нанесено збитків на понад 1 млн грн

Спільними силами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області, головного управління Національної поліції Дніпропетровської області, прокуратури Дніпропетровської області та відділів економічної безпеки АТ «Дніпропетровськаз» та АТ «Дніпрогаз» викрито злочинну групу, яка реалізувала перероблені лічильники газу та пристрої для зупинки або заниження обліку газу. Через дії підозрюваних, газорозподільним компаніям України було нанесено збитки на понад 1 млн грн.
Неодимові магніти для встановлення на клапани лічильника Неодимові магніти для встановлення на клапани лічильника ФОТО: АТ "Дніпропетровськгаз"

При замовлені товару шахраї надавали споживачам детальні інструкції з використання пристроїв. Злочинна схема була організована за наступними напрямками діяльності: скрите втручання у роботу газових лічильників (встановлення у внутрішній конструкції лічильників газу магнітів) та незаконна заміна/встановлення пломб на лічильниках газу.

В результаті обшуку представники правоохоронних органів вилучили в фігурантів справи велику кількість нових та перероблених газових лічильників, пломби, прилади для переробки лічильників, магніти.

«На даний час проводиться робота по встановленню всіх осіб, які купували та використовували дані лічильники та пристрої.  Всі причетні будуть притягнені до відповідальності згідно чинного законодавства», - говорить начальник відділу економічної безпеки АТ "Дніпропетровськгаз" Вадим Топорков.

АТ «Дніпропетровськгаз» застерігає, що будь-яке стороннє втручання в газову мережу супроводжується витоками газу, які несуть небезпеку як для порушника, так і для його оточення - це загроза вибухів, пожеж та отруєнь. Злісні порушники будуть відповідати за скоєне згідно Кримінального кодексу України та кодексу ГРМ. 

Перероблені лічильники газу та пристрої для зупинки або заниження обліку газу

Перероблені лічильники газу та пристрої для зупинки або заниження обліку газу

 Промисловий фен  для відкриття пластикових пломб