Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

11.07.2019 / 08:27

АТ "Дніпропетровськгаз" прикрасили стіни ГРП в області тематичними малюнками

З метою пропаганди безпечного використання газу, популяризації якісних послуг компанії та покращення зовнішнього вигляду технічних споруд АТ "Дніпропетровськгаз" прикрасило стіни газорозподільчих пунктів у Кам'янському, Павлограді, Нікополі та Новомосковську яскравими малюнками.
ГРП у Кам'янському по вулиці 40-річчя Перемоги ГРП у Кам'янському по вулиці 40-річчя Перемоги ФОТО: АТ "Дніпропетровськгаз"

Проект оформлення зовнішнього вигляду ГРП реалізується в містах завдяки ініціативі АТ «Дніпропетровськгаз». Кожна стіна неповторна та особлива.

ГРП у місті Кам'янському розташований на вулиці 40-річчя Перемоги. На двох стінах зображено космічні мотиви, а напис закликає до безпечного споживання газу.

Мешканці Павлограду можуть оцінити яскравий ГРП на рози вулиць Коцюбинського та Луганської. Синьоокий газовик, що зображений на споруді, звертається до містян з проханням не нехтувати правилами безпеки систем газопостачання та дзвонити до аварійної служби 104 якщо відчули запах газу. 

У місті Нікополі розмальований газорозподільний пункт знаходиться по вул.Патріотів України. Казкова країна, що зображена на його стінах також не обходиться без газовиків. До речі, ескіз малюнку розробляли та наносили на стіни юні художники.

Новомосковське яскраве ГРП знаходиться за адресою вулиця Гетьманська. Всі стіни ГРП виконані в індивідуальному стилі.