Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

30.11.2017 / 17:52

Футболісти «Дніпропетровськгазу» вибороли золото на І Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу у Східному регіоні

Футбольна команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" здобула перемогу у І Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед команд працівників газових господарств Східного регіону. У турнірі взяли участь 6 команд з ПАТ "Дніпропетровськгаз", ПАТ "Дніпрогаз", ПАТ "Криворіжгаз", ПАТ "Запоріжгаз", ПАТ "Харківгаз" та ПАТ "Харківміськгаз". Більш ніж 60 працівників газових компаній змагались за право бути кращими у своєму регіоні.
Команда "Дніпропетровськгаз" з міні-футболу Команда "Дніпропетровськгаз" з міні-футболу ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Загалом Перший Всеукраїнський чемпіонат із міні-футболу зібрав 16 команд працівників газорозподільчих компаній країни та «РГК Трейдинг». Матчі групових турнірів відбувались по регіонах (зонах): Центральний, Східний та Західний. Команди зіграли по круговій системі.

До складу команд увійшли працівники підприємств віком від 18 років і прийняті на роботу не пізніше 1 березня 2017 року. До турніру не допускалися члени збірних команд України, гравці вищих ліг України в командних видах спорту, чинні чемпіони та призери чемпіонатів Світу, Європи та нашої країни. Тож для усіх учасників були створені абсолютно рівні умови.

«Усі команди турніру з міні-футболу показали гідні спортивні результати, - говорить голова об’єднаної профспілкової організації ПАТ «Дніпропетровськгаз» Юрій Позняков. – Головна мета такого заходу залучити працівників газових господарств до активних занять фізичною культурою, зміцнити їх здоров’я за допомогою спорту».

Бажане золото у Східному регіоні отримала команда спортсменів-газівників "Дніпропетровськгазу". Другу сходинку посіла команда «Харківміськгазу», а бронзу отримали футболісти з «Криворіжгазу». Далі місця розподілились так: 4 місце – «Харківгаз», 5 – «Дніпрогаз», 6 – «Запоріжгаз».

Колегія суддів відзначила почесним призом та дипломом двох гравців футбольної команди «Дніпропетровськгазу». Кращим воротарем став Дмитро Волинець, а кращим бомбардиром - Олександр Очеретяний.

Володар кубку першості Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу визначиться 9-10 грудня у Києві, де відбудеться фінал серед переможців регіональних турнірів.