Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

24.04.2019 / 13:35

Газопроводи в багатоквартирних будинках будуть обслуговуватися по-новому

Відповідно вимог Правил безпеки систем газопостачання та Кодексу газорозподільних систем власники, управителі повинні забезпечити утримання системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України та відповідають за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.
ПАТ "Дніпропетровськгаз" проводить обслуговування внутрішньобудинкових мереж ПАТ "Дніпропетровськгаз" проводить обслуговування внутрішньобудинкових мереж ФОТО: ПАТ "Дгніпропетровськгаз"

Місто Покров, що на Дніпропетровщині - взірцеве в цьому питанні. За ініціативою міського голови м. Покров та керівництва ПАТ  «Дніпропетровськгаз» для забезпечення життєдіяльності мешканців міста та безпечної експлуатації системи газопостачання для зняття соціальної напруги на виконання вимог чинного законодавства України прийнято рішення  щодо плідної співпраці між виконавчим комітетом та Оператором ГРМ. На сьогоднішній день в місті підписано акти розмежування по 292 багатоповерхівкам (93%), укладено договорів на технічне обслуговування 285 будинків (91%).

"ПАТ "Дніпропетровськгаз" у місті Покров обслуговує 297 кілометрів внутрішньобудинкових газових мереж, 15 600 квартир багатоповерхового житлового фонду, де встановлено 9 000 опалювальних приладів, 6200 проточних газових водонагрівачів та понад 15 000 газових плит ", - розповідає провідний інженер Покровської дільниці ПАТ "Дніпропетровськгаз" Зінаїда Кряжевских.

Главою 5 Розділу ІІІ Кодексу ГРМ передбачений порядок визначення межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності. Точкою  розмежування для багатоповерхового житла, як правило, є засувка на вводі газової труби в будинок або місце врізання газових стояків. 

З метою надійної і безпечної експлуатації газорозподільних систем та гарантованого рівня розподілу природного газу, належного утримання внутрішньобудинкових  газових мереж багатоквартирних житлових будинків, співвласники яких не визначились з формою правління м. Покров, рішенням 37 сесії № 3 від 28.09.2018 р. Покровської міської ради визначено уповноважити Управління житлово-комунального господарства та будівництва підписати з Оператором газорозподільних мереж акти балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, та укласти Договір з надання послуг з технічного обслуговування та  ремонту внутрішньобудинкових мереж систем газопостачання багатоповерхових будинків.

В разі відсутності укладеного договору на технічне обслуговування, розподіл природного газу припиняється (ліквідація аварійної ситуації проводиться відключенням газу на вводі будинку).