Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

27.03.2020 / 10:49

Газовики Дніпропетровщини організували підвіз медиків до роботи

Співробітники АТ «Дніпропетровськгаз» допомагають медикам діставатися лікарень. Через карантин, міжміський громадський транспорт по області не курсує.
Підвіз медпрацівників водіями АТ "Дніпропетровськгаз" Підвіз медпрацівників водіями АТ "Дніпропетровськгаз" ФОТО: АТ "Дніпропетровськгаз"

До підвозу лікарів вже долучили 14 одиниць транспорту АТ «Дніпропетровськгаз» у Широкому, Новомосковську, Царичанці, Павлограді, Першотравенську, Петропавлівці та Синельниковому. Загалом, завдяки небайдужості газовиків, кожного дня 76 медиків можуть вчасно дістатися роботи та допомагати хворим пацієнтам.

Водій АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Золотаренко щоранку забирає лікарок Лілію Мариненко та Анастасію Іванову з сіл Роздори та Старовишневецьке, щоб відвезти до Синельниківської центральної міської лікарні. На це йде близько години, адже медики живуть за 18 кілометрів від роботи.

У Павлограді до підвозу медиків долучили відразу 6 автомобілів АТ «Дніпропетровськгаз». Щодня газовики допомагають дістатися до роботи 44 медикам. Через карантин, кількість пасажирів у міських маршрутках обмежена.

Окрім цього, в АТ «Дніпропетровськгаз» закупляють для потреб медичних закладів регіону засоби індивідуального захисту та антисептичні препарати.