Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

14.08.2018 / 09:05

Команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" - срібні призери ІІ Всеукраїнських змагань газових аварійних служб

8 серпня 2018 року на навчально-тренувальному полігоні ПАТ «Чернігівгаз» відбувся Фінал II Всеукраїнських змагань аварійних служб газорозподільних компаній. Найкращі команди з Центрального, Східного та Західного регіонів зустрілися, аби визначити переможця. У першості змагалися команди ПАТ "Дніпропетровськгаз", ПАТ "Чернівцігаз" та ПАТ "Хмельницькгаз".
Срібний фіналіст змагань - бригада аварійників ПАТ "Дніпропетровськгазу" Срібний фіналіст змагань - бригада аварійників ПАТ "Дніпропетровськгазу" ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Організаторами першості виступили група компаній РГК та «Укргазпрофспілка». До цього у трьох регіонах – Центральному, Східному та Західному пройшли проміжні тури. Загалом в змаганнях взяли участь 22 газорозподільні компанії України. Три найсильніші вийшли в фінал.

Так само, як і в півфіналі команди оцінювали за шістьма дисциплінами. На місце аварії фахівці мали прибути в максимально короткий термін, виявити та усунути витоку газу на надземному та підземному газопроводах використовуючи при цьому засоби індивідуального захисту та надати першу медичну допомогу постраждалому. Окрім того, оцінювалась дії диспетчера, знання теорії, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії. Комісія ретельно оглядала рівень матеріального оснащення, наявність документації та технічних стан спецавтомобілів. За кожне завдання команда отримувала бали.

Такі змагання вкрай необхідні, адже дають нагоду черговий раз перевірити свою фаховість і замислитись, наскільки ж безпека споживачів залежить від майстерності газовиків.

До моменту заїзду на полігон, жоден конкурсант не бачив ані розташування складових газорозподільної мережі, ані схеми газопроводів. Це дає нагоду оцінити підготовку та випробувати сили на дещо іншому обладнанні, перейняти нові методи роботи у колег з інших облгазів.

«Від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» у критичних нештатних ситуаціях не розгубилася та локалізувала аварію у найкоротший термін. Конкурс служб «104» є особливо корисним для молодих спеціалістів, адже, всі практичні заняття відбуваються в реальних умовах і на справжньому обладнанні» - розповідає член конкурсної комісії – експерт з ПАТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Круковець.

Команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" показала високу оперативність та якість роботи в екстрених ситуаціях та опинилась на срібній сходинці. Перемогу здобула бригада ПАТ "Чернівцігаз", замкнули трійку переможців фахівці ПАТ "Хмельницькгазу".