Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

20.07.2018 / 15:16

Команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" здобула перемогу у півфіналі Всеукраїнських змагань газових аварійних служб

З 17 по 19 липня на базі ПАТ «Харківгаз» у м. Чугуєві відбулись ІІ Всеукраїнські змагання газових аварійних служб. У конкурсі прийняли участь представники семи газорозподільних компаній зі Східного регіону країни, серед них і ПАТ «Дніпропетровськгаз». Наша команда продемонструвала найкращі результати та виборола першість у змаганнях.
Команда-переможець всеукраїнських змагань АДС Команда-переможець всеукраїнських змагань АДС ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

На навчальному полігоні зустрілися найкращі команди ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Дніпрогаз», ПАТ «Криворіжгаз», ПАТ «Запоріжгаз», ПАТ «Кременчукгаз», ПАТ «Харківгаз», ПАТ «Харківміськгаз» та ПАТ «Сумигаз». В ході змагань бригади АДС в режимі реального часу демонстрували свої вміння оперативно локалізовувати та ліквідовувати витоки газу, гасити пожежу в газовому колодязі, одягати протигаз, а також свої теоретичні фахові знання та рівень матеріально-технічної підготовки. Загалом під час змагань аварійники проходили перевірку по шістьом дисциплінам. Кожен етап заходу оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники газорозподільних компаній України та Регіональної газової компанії.

«Подібні конкурси – це чудова нагода перевірити рівень професійної майстерності наших співробітників, обмінятися досвідом з колегами та отримати нові знання. Адже від оперативності реагування наших аварійних служб газу, вправності та майстерності слюсарів АДС, рівня оснащеності спеціалізованих авто залежить безпечне газоспоживання населення Дніпропетровщини» - говорить головний інженер ПАТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

Участь у таких змаганнях вже стала гарною традицією: вже другий рік поспіль краща бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Дніпропетровськгаз" демонструє свою майстерність та професійність, змагаючись із колегами з інших областей. В цьому році організаторами першості виступили група компаній РГК та «Укргазпрофспілка». Гасло турніру: «Наша майстерність – Ваша безпека».

Проміжні етапи конкурсу пройдуть у трьох регіонах – Центральному, Східному та Західному. За результатами міжрегіональних змагань комісія визначить трьох фіналістів які будуть змагатися за звання кращої аварійної бригади 8 серпня у м. Чернігові.