Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

05.05.2018 / 10:07

ПАТ "Дніпропетровськгаз" провело конкурс професійної майстерності газівників

ПАТ «Дніпропетровськгаз» провело обласні змагання з професійної майстерності груп контрольно-приладного обстеження. На конкурсі перевіряли навики роботи фахівців відділень підприємства, котрі виконують технічне обстеження систем газопостачання, у тому числі комплексним приладовим методом.

В змаганнях взяли участь чотири бригади дільниць діагностики газопроводів служби контролю за виробництвом – представники кожного районного відділення компанії: Кам'янської, Нікопольської, Павлоградської та Новомосковської дільниць.  Перше місце із найкращим результатом виборола бригада Нікопольського відділення. Саме ця команда і змагатиметься вже у регіональному конкурсі та представлятиме «Дніпропетровськгаз».

Конкурс проводиться з метою контролю та підвищення рівня підготовки працівників аварійно-диспетчерської газової служби, адже саме від їх професіоналізму залежить забезпечення безперебійної і безаварійної роботи систем газопостачання в умовах оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.

Основним завданням змагань була практична частина, де бригади ДДГ виконували роботи з комплексного приладового обстеження підземного газопроводу, проводили технічне обслуговування (ТО) надземного газопроводу, а також ТО газопроводу в шурфі. Спеціалісти повинні були визначити місцезнаходження підземного газопроводу та нанести на схему місце його прокладення, перевірити суцільність ізоляційного покриття, перевірити на герметичність підземні газові мережі. 

Окрім того, перевірялась укомплектованість бригад необхідними для виконання робіт приладами, інструментами, пристосуваннями та засобами індивідуального захисту та теоретичні знання фахівців. Комісія, котра оцінювала усі етапи, враховувала як час, так і якість виконаних робіт. 

За підсумками конкурсу перше місце виборола бригада служби контролю за виробництвом з м. Нікополь. Переможці представлятимуть газорозподільну компанію на міжрегіональному конкурсі професійної майстерності між газовими господарствами України, що пройде в Бердянську з 22-23 травня.