Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

24.05.2018 / 09:07

Команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" перемогла у другому етапі конкурсу професійної майстерності газівників

22 та 23 травня У Бердянську пройшов другий етап Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів "Наша майстерність — ваша безпека!". У професійному вишколі взяли участь 7 команд із різних регіонів України.

На змаганнях всеукраїнського рівня вперше зустрілися бригади комплексно-приладового обстеження газопроводів (КПО) з газорозподільних підприємств України. Участь в конкурсі взяли команди із Дніпрогазу, Дніпропетровськгазу, Запоріжгазу, Криворіжгазу, Харківгазу, Харківміськгазу, Сумигазу.

За умовами змагань конкурсна комісія перевіряла теоретичні знання фахівців, наявність технічної комплектації та документації у бригад, слідкувала за послідовністю дій обстеження газопроводу в шурфі, комплексного приладового обстеження підземного та надземного газопроводу. На кожне із завдань команди мали обмежену кількість часу, тому фахівці повинні були працювати злагоджено і оперативно приймати рішення.

За результатами змагань кращу майстерність показала бригада ПАТ «Дніпропетровськгазу», друге місце посіла команда із ПАТ «Запоріжгаз», третє – фахівці "Харківміськгаз"

Конкурс проводиться з метою контролю та підвищення рівня підготовки працівників аварійно-диспетчерської газової служби, адже саме від їх професіоналізму залежить забезпечення безперебійної і безаварійної роботи систем газопостачання в умовах оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.

Аналогічні змагання пройшли 15 та 16 травня у м. Коростень Житомирської області серед спеціалістів центральних регіонів. Перемогу в етапі здобула команда ПАТ "Житомиргаз". Західні регіони зустрінуться 29 та 30 травня у м. Пустомити (Львівської області). Вже 5 червня на базі ПАТ "Рівнегаз" команди-переможці позмагаються за головний приз: поїздку до газорозподільного підпримства міста Краків (Польща).