Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

05.10.2017 / 10:29

ПАТ «Дніпропетровськгаз» проводить дитячий творчий конкурс «Газ у побуті очима дітей»

ПАТ «Дніпропетровськгаз» у межах Місячника з пропаганди серед населення правил безпечного та ефективного використання газу у побуті проводить дитячий творчий конкурс «Газ у побуті очима дітей» серед учнів шкіл міст, сіл і селищ Дніпропетровської області.
Робота учасниці минулорічного конкурсу малюнків Ольги Белінської, 12 років, с. Водяне (Новомосковське управління) Робота учасниці минулорічного конкурсу малюнків Ольги Белінської, 12 років, с. Водяне (Новомосковське управління) ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Конкурс організовується і проводиться районними відділеннями ПАТ «Дніпропетровськгаз» та складається з двох етапів. Відбіркові районні тури вже почались і триватимуть до 13 жовтня. А з 17 по 27 жовтня відбудеться другий етап та будуть визначені переможці конкурсу.

Організувавши цей конкурс, ПАТ «Дніпропетровськгаз» націлене на виховання у дітей та підлітків відповідального ставлення до власного життя і здоров'я та спонукання їх до відповідального и заощадливого використання енергоресурсів і газу, зокрема.

«Проблеми культури в нашій країні накопичуються з кожним днем: поки вирішуються першочергові проблеми громадян, культурі найчастіше відводиться останнє місце. Дуже приємно, що саме наша компанія регулярно проводить подібні заходи, завдяки яким відкривається стільки талановитих дітей і підвищуються знання безпеки газоспоживання», - коментує головний інженер компанії Олександр Макаренко.

Учасниками конкурсу можуть стати діти двох вікових категорій: І - від 6 до 10 років, ІІ - від 11 до 14 років. Показати свої здібності конкурсанти можуть за такими напрямами художньої творчості, як малюнки, аплікації, комікси, вишивка, мозаїка, ліплення, різьблення. У своїх роботах юним митцям необхідно продемонструвати достатні знання правил використання газу у побуті та творчу майстерність. Переможець з кожної вікової групи отримає суперприз  - телефон! Інші учасники будуть нагороджені заохочувальними подарунками. Також компанія подарує приз глядацьких симпатій тому учаснику конкурсу, малюнок якого визнають кращим під час онлайн-голосування на офіційній сторінці "Дніпропетровськгаз" у мережі fb. Стежте за новинами!

Наша компанія прагне, щоб якомога більше дітей розуміли цінність природного газу, необхідність дбайливого поводження з ним та дотримання правил безпеки.