Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

18.03.2019 / 08:55

ПАТ «Дніпропетровськгаз» змінив підхід до професійних конкурсів та критеріїв оцінки

З 1 березня в ПАТ «Дніпропетровськгаз» почалася підготовка до наступного опалювального сезону і обласних змагань. Одним із заходів є конкурс професійної майстерності аварійних газових служб. Тепер відповідальність за проведення конкурсу покладено на середню керівну ланку, що допоможе організувати змагання для всіх бригад аварійних газових служб.
Щоб локалізувати витік газу аварійникам доводиться вручну розкопувати грунт Щоб локалізувати витік газу аварійникам доводиться вручну розкопувати грунт ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Вперше в конкурсі одночасно зможуть взяти участь 100% бригад служби АДС ПАТ «Дніпропетровськгаз». Перший етап змагань стартує вже з 18 березня. Всього в ПАТ «Дніпропетровськгаз» організовано 40 служби АДС, в якій працює 554 фахівця.

До другого етапу вийдуть по 5 кращих бригад - представники кожного районного відділення компанії: Каменського, Нікопольського, Павлоградського та Новомосковського відділень. Другий етап почнеться вже з 22 квітня.

«Щороку в службі АДС обробляють понад 100 тис. викликів різного рівня небезпеки. Від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя і здоров'я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» в критичних позаштатних ситуаціях чітко і злагоджено локалізувала аварію в найкоротші терміни. Для підвищення і перевірки професійного рівня готовності бригад, ми регулярно проводимо навчання і щорічно організовуємо огляд-конкурс АДС. Такі змагання є особливо корисними для молодих фахівців, адже всі практичні заняття проходять в реальних умовах », - каже головний інженер ПАТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

Конкурс проводиться з метою контролю та підвищення рівня підготовки працівників аварійно-диспетчерської газової служби, адже саме від їх професіоналізму залежить забезпечення безперебійної та безаварійної роботи систем газопостачання в умовах оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.