Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

18.06.2020 / 11:41

Понад 102 тис клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» жодного разу не сплатили за доставку газу

З початку року більше 102 тис споживачів газу на Дніпропетровщині ще жодного разу не сплачували за послуги з розподілу газу. Якщо в період карантину навіть споживачі, які боргують за доставку газу не будуть відключатись від системи газопостачання, то після його завершення, борг стане причиною припинення подачі газу.
Понад 102 тис клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» жодного разу не сплатили за доставку газу

Станом на 1 червня, середній рівень розрахунків по Дніпропетровській області досягає 77%. Попри відсутність сплати, спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» працюють у посиленому режимі. Щодня 48 бригад аварійно-диспетчерської служби чергують цілодобово та оперативно виїздять на виклики, ліквідують аварійні ситуації та здійснюють ремонти! Диспетчери цілодобово приймають звернення та відповідають на дзвінки клієнтів. Всі підрозділи компанії продовжують працювати, щоб споживачі отримували якісний сервіс та безперебійну доставку газу.

Сплатити за послуги з розподілу можна дистанційно, за допомогою мобільного телефону чи комп’ютера. Для цього в АТ «Дніпропетровськгаз» розроблено 6 онлайн-сервісів.

Особистий кабінет на сайті 104.ua – це онлайн-ресурс, завдяки якому операція зі сплати за доставку газу не займе більш як дві хвилини. Також на сайті 104.ua можна передати показання лічильника, проаналізувати обсяги спожитого газу, дізнатися про актуальні тарифи.

Дистанційні сервіси 104 Mobile та 104 Mobile Light (iOS) – це мобільні додатки для миттєвої сплати за доставку газу та вчасної передачі показань лічильника.

Чат-боти 7104.ua у Viber та Telegram – це інноваційні розробки, які завжди у вашому смартфоні. Чат-боти були розроблені для зручної сплати за доставку газу та передачі показань лічильника.

Сплачуйте за послуги з розподілу за допомогою мобільних сервісів, не накопичуйте борги!