Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

14.02.2020 / 12:09

Регулятор знизив плату за доставку для споживачів, які не користувались газом

НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів та домогосподарств, які не споживали газ. В середньому по Україні для них вартість доставки складатиме від 4 до 33 грн
Регулятор знизив плату за доставку для споживачів, які не користувались газом

11 лютого Регулятор схвалив проект рішення, який передбачає зменшення фінансового навантаження на споживачів, які не користувалися газом. Для них плата за доставку буде мінімальною.

Домогосподарство з газовою плитою сплачуватиме за доставку всього 39 кубометрів на рік. Наприклад, власник квартири у Дніпропетровській області буде платити близько 4 грн в місяць.

Трохи більшим буде мінімальний платіж для власників квартир, де встановлені плита та газова колонка. Квитанція для жителів Дніпропетровщини складе трохи більше 13 грн на місяць.

Не забули і про приватні будинки з автономним опаленням. Для них мінімальна квитанція розрахована, залежно від мінімального міжсезонного споживання. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку. Господарі будинків з автономним опаленням будуть платити 32,7 грн на місяць.

Остаточне рішення має бути прийняте Регулятором на початку березня, коли споживачі і отримають відкориговані квитанції з мінімальною вартістю доставки газу.