Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
03.06.2019 / 08:15
Газовики Дніпропетровщини стали віце-чемпіонами ХХ Всеукраїнської Спартакіади
З 28 травня по 1 червня на базі дитячого оздоровчого закладу «Голубе полум’я» у с. Стрілкове, Генічеського району відбулась XХ Спартакіада працівників газових господарств України.
АТ "Дніпропетровськгаз" - срібні призери XX Всеукраїнської Спартакіади працівників газових господарств України АТ "Дніпропетровськгаз" - срібні призери XX Всеукраїнської Спартакіади працівників газових господарств України ФОТО: АТ "Дніпропетровськгаз"

У чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими 14 команд, довгоочікуваний спортивний захід пройшов у дусі безкомпромісної боротьби. Підготовкою та проведенням цього масштабного спортивного свята займалася Об’єднана профспілкова організація АТ «Дніпропетровськгаз» спільно з керівниками компанії та ДОЗ «Голубе полум’я».

Учасників Спартакіади привітали гості свята. Яскравими виступами потішили наших спортсменів дитячі музичні та танцювальні колективи.

Змагання відбувались з таких видів спорту: легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, шашок, гирьового спорту, армспорту. А також у басейні на території закладу спортсмени мали змогу показати свої здібності у плаванні. Команда АТ "Дніпропетровськгаз" у всіх видах змагань посіла призові місця.

Отож, цьогорічними переможцями Спартакіади стала команда АТ "Сумигаз", друге місце посіли спортсмени-газівники АТ "Дніпропетровськгаз", а бронзу отримали працівники АТ "Вінницягаз".

Підводячи підсумки змагань, адміністрація та Об'єднана профспілкова організація АТ «Дніпропетровськгаз», суддівська колегія змагань прийняли рішення нагородити найбільш активних учасників спартакіади грамотами, кубками та пам'ятними медалями.

Кубками та нагородами відзначено:

  • Корнієнко Вікторію (Новомосковське відділення) - чемпіонку з легкої атлетики;
  • Легкодух Олену (Павлоградське відділення) - чемпіонку з настільного тенісу;
  • Клімова Павла (Кам'янське відділення) - чемпіона з волейболу та срібного призера у плаванні;
  • Бачуріна Сергія (Апарат АТ) - чемпіона з волейболу;
  • Волокітіна Сергія (Новомосковське відділення) - чемпіона з волейболу 
  • Дерев'янчука Сергія (Кам'янське відділення) - чемпіона з волейболу 
  • Пододнія Станіслава (Новомосковське відділення) - чемпіона з волейболу 
  • Рака Олега (Павлоградське відділення) - чемпіона з волейболу 
  • Сафонову Олександру (Апарат АТ) - чемпіонку з волейболу 
  • Шкраєва Олега (Новомосковське відділення) - чемпіона з волейболу
  • Дар'єва Романа (Новомосковське відділення) - срібного призера з легкої атлетики та гирьового спорту
  • Клімову Ольгу (Кам'янське відділення) - срібну призерку з плавання
  • Постоленко Олександра (Нікопольське відділення) - срібного призера з настільного тенісу
  • Заіку Дениса (Нікопольське відділення) - срібного призера в армспорті
  • Федоряку Дмитра (Нікопольське відділення) - срібного призера в армспорті
  • Косенко Віталія (Апарат АТ) - бронзового призера з шашок 
  • Хомича Віталія (Нікопольське відділення) - бронзового призера з гірьового спорту