Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

30.10.2018 / 10:36

Теплопостачальні компанії Дніпропетровщини досі не мають номінацій на газ

Теплопостачальні організації Дніпропетровської області не отримали від свого постачальника – НАК «Нафтогаз України» - номінацій газу. Це означає, що для сотень тисяч споживачів може вчасно не розпочатися опалювальний сезон.
Теплопостачальні компанії Дніпропетровщини досі не мають номінацій на газ ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Номінації на газ не виділені КЕВ м. Дніпро, КП "Комунальник", ДП "Перещепинетеплоенерго", КПТМ "Криворіжтепломережа", ДП "Софіївкатеплоенерго", ТОВ "АВ СЕРВІС ГРУП", КП "Павлоградтеплоенерго", АТ "Дніпровська ТЕЦ", ДП "П'ятихаткитеплоенерго", ДП "Північтепломережа", ДП "Східтеплоенерго". Зараз Нафтогаз призначений єдиним постачальником газу для ТКЕ за встановленою урядом ціною і лише він як постачальник має визначати кому з тепловиків включати газ а кому ні.

Станом на 30 жовтня Дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз України" АТ «Укртрансгаз» довів  інформацію про затверджені обсяги природного газу для 16 підприємств ТКЕ області , що буде актуальною лише по 31 жовтня. Щоб у домівках жителів області було стабільно тепло, теплопостачальні організації повинні сьогодні/завтра домовитися із НАК "Нафтогаз України" про вчасне та оперативне заведення необхідних обсягів блакитного палива, щоб забезпечити роботу котелень з 1 листопада поточного року.