Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

24.06.2020 / 13:32

У стилі Еко: переходьте на електронні квитанції разом з АТ «Дніпропетровськгаз»

У сучасному світі все більше людей замислюються про збереження навколишнього середовища. Зростає популярність екологічно чистих продуктів, попит на товари з переробленого пластику та на інформаційні видання у цифровому форматі. «Дніпропетровськгаз» підтримує еко-тренди та, з метою збереження природних ресурсів, запроваджує електронні квитанції.
У стилі Еко: переходьте на електронні квитанції разом з АТ «Дніпропетровськгаз»

Раніше, щоб дізнатися про нарахування за послуги з розподілу газу, необхідно було чекати на паперову платіжку. Бувало так, що квитанції надходили із запізненням, а часом навіть губилися. У такому випадку клієнти не мали можливості дізнатися про суму нарахувань та не сплачували за послуги з розподілу газу взагалі.

В АТ «Дніпропетровськгаз» знайшли вихід – електронні квитанції. Тепер споживачам не потрібно чекати, поки надійде паперовий документ, адже зараз можна завантажити електронну квитанцію самостійно, користуючись онлайн-сервісами.

Особистий кабінет на сайті 104.ua – провідник у світі «газових» питань. Завдяки розширеним функціям Особистого кабінету, споживачі газу можуть сплатити за його доставку, проглянути історію нарахувань, проаналізувати обсяги спожитого газу, передати показання газового лічильника та завантажити електронну квитанцію. Для цього клієнтам необхідно увійти на сайт 104.ua, обрати розділ «Мої дані» знайти у правому боці кнопку «Завантажити квитанцію» та натиснути на неї. Платіжка буде сформована та завантажена на ваш телефон чи комп’ютер.

Чат-бот 7104.ua - це ще один онлайн-сервіс від АТ «Дніпропетровськгаз», завдяки якому можна миттєво здійснити сплату за доставлене блакитне паливо, передати інформацію з лічильника та завантажити електронну платіжку. Для виконання дії, необхідно увійти у діалог із чат-ботом, обрати «Головне меню», натиснути на команду «Стан» та натиснути на кнопку завантаження. Квитанція буде сформована протягом кількох хвилин та доступна для завантаження.

У клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» більше нема потреби очікувати паперові платіжки, завжди можна завантажити електронну.