Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

08.10.2020 / 10:00

АТ «Дніпропетровськгаз» закупив обладнання для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону

Цього тижня АТ «Дніпропетровськгаз» отримав сучасне обладнання – стоп-систему для блокування газопроводу. Вона дозволяє проводити ремонтні роботи на аварійних ділянках газопроводу без відключення споживачів від газу. Дніпропетровщина стала другою з-поміж усіх областей України, хто закупив таке обладнання.
Обладнання для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону Обладнання для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону

Представники компанії-виробника провели навчання для фахівців Павлоградського відділення АТ «Дніпропетровськгаз», де розповіли про усі нюанси роботи із устаткуванням. З обох сторін аварійної ділянки труби встановлюються металеві фітинги. А потім між ними проводиться тимчасова труба, так званий байпас - резервний шлях газу, за яким він і буде йти до кінця ремонтних робіт. Уперше обладнання фахівці використають вже цього місяця у Павлограді.

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, коли від стабільної доставки газу буде залежати комфорт споживачів. Використання стоп-системи надзвичайно актуальне під час цього періоду, тому що переривати газопостачання навіть на короткий відрізок часу вкрай небажано.

«Дніпропетровськгаз проводить дуже велику роботу з модернізації та технічного оснащення системи газопостачання області в цілому. Стоп-система дає можливість на період робіт не припиняти подачу газу всім споживачам. Це особливо важливо під час опалювального періоду», - розповіла головний інженер Павлоградського відділення АТ «Дніпропетровськгаз» Вікторія Тимкова.

АТ «Дніпроетровськгаз» інвестував у це обладнання понад 1 млн гривень. Крім того, компанія регулярно проводить планові ремонтні роботи газорозподільної мережі, з початку року компанія обстежила понад 11 тис км газопроводу та виявила і усунула більше 300 витоків. Тепер із сучасною стоп-системою фахівцям буде легше проводити такі роботи, а процес доставки газу буде безпечним та стабільним, яким АТ «Дніпропетровськгаз» робив його завжди.