Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

07.03.2018 / 15:20

Тариф «Дніпропетровськгазу» ставить під загрозу безаварійне газопостачання мешканців регіону

«Дніпропетровскгаз» отримує за доставку газу споживачеві 8 копійок з кожної гривні, сплаченої споживачем. Діючий тариф на розподіл природного газу покриває витрати компанії лише на 67,3%.
Тарифні послуги Тарифні послуги ФОТО: 104.ua

ПАТ «Дніпропетровськгаз» направив до НКРЕКП обґрунтування проекту тарифу, який дасть можливість підвищити надійність газопроводів, утримувати їх у належному стані. Сьогодні капітального ремонту та заміни потребують 11,4% газопроводів, термін експлуцатаціі яких перевищує нормативний.

Структурою нового тарифу передбачено витрати на забезпечення обліку природнього газу, а також проведення своєчасної повірки лічильників. Для цього «Дніпропетровськгазу» необхідно 162, 5 млн. грн.

Проектом тарифу також передбачено пдівищення заробітної плати фахівців. Зараз середня працівника «Дніпропетровськгазу» складає 6 652 грн., що третину нижче за середню зарплату в промисловості.

«Для забезпечення стабільної роботи 18,19 тис. км розподільних газопроводів та вводів і розподілу блакитного палива більш ніж 608 тисячам сімей регіону необхідні висококваліфіковані кадри. А через наднизьку зарплату ми продовжуємо втрачати професіоналів, що може призвести до колапсу газової галузі в регіоні", - говорить головний інженер ПАТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

Компанія постійно відчуває дефіцит слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, газового обладнання, електромонтерів, водіїв і майстрів.

Результати слухань, оформлені відповідним протоколом, доправлені на розгляд НКРЕКП. З результатами можна ознайомитись на сайті компанії в розділі «Тариф на розподіл».