Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Новини

13.07.2020 / 16:08

В Апостолово обговорили питання безпеки мереж

13 липня в Апостолово відбулась нарада щодо необхідності заключення договорів на технічне обслуговування газових мереж багатоповерхових будинків.
Технічне обслуговування надземного газопроводу фахівцями АТ "Вінницягаз" Технічне обслуговування надземного газопроводу фахівцями АТ "Вінницягаз" ФОТО: АТ "Вінницягаз"

Учасниками наради було обговорено, що згідно наказу Міненерговугілля від 10.05.2018 року № 205, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 травня 2018 року за №646/32098, визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» (далі – ДАХК «Укргаз») від 30 липня 1997 року № 35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», зареєстрований у міністерстві юстиції України 02 жовтня 1997 року за № 451/2255.

Таким чином, згідно Правил безпеки систем газопостачання (ПБСГ) розділ 5 п.5.4. «Умови для  технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем) відповідно до вимог чинного законодавства України».

Розділ 5 п.5.7. «Підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки за умови: незабезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем) технічного обслуговування згідно вимог пункту 5.4. цієї глави».

Розділ 5 п.5.4. «технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах».

Згідно вищевказаного для утримання газопроводів та газового обладнання в належному стані, з метою своєчасного виконання робіт з ремонту та технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання житлових та громадських будинків, попередження техногенних аварій та нещасних випадків при використані газу у побуті Вам необхідно заключити договір на технічне обслуговування систем газопостачання (яке знаходиться в Вашому користуванні) з організацією або суб’єктом господарювання, що має відповідний дозвіл центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Апостолівська дільниця, Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз, має такий дозвіл на виконання вищевказаних робіт. Для отримання інформації, щодо заключення договорів технічного обслуговування газових мереж загального користування багатоквартирного будинку, звертатись за адресою: м. Апостолове, вул. Визволення, 102. Час роботи: понеділок-четвер з 8-00 до 17-00 год., п’ятниця з 8-00 до 15-45 год., з перервою на обід з 12-00 до 12-45 год.