Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 056-78-70-104
15.11.2016 / 09:10
Контакти наших служб
Назва служби
Контакти
Адреса
Графік роботи
Аварійно-диспетчерська служба
104
 
цілодобово
Контакт-центр
 
(056) 78 70 104
(095) 71 23 104
contact@dpgas.com.ua
 
щоденно 
з 8:00 до 20:00
Приймальня
 
(0562) 47 17 01 (056) 377 24 55 ф.
oblgas@dpgas.com.ua
вул. Шевченка,
б. 2, каб. 500,
м. Дніпро, 49044
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
 
(056) 790 42 62
Halyna.Gonchar@dpgas.com.ua
вул. Шевченка, 
б. 2, каб. 107, 
м. Дніпро, 49044
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45



Нікопольське відділення

Нікопольське управління
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05662) 5 01 98
ф. (05662) 5 29 62
Sergii.Chernov@dpgas.com.ua
53207, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Сєрова, буд. 51
цілодобово
Приймальня
(05662) 5 02 32
Olha.Kizilova@dpgas.com.ua
53207, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Сєрова, буд. 51, каб. № 22
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(05662) 5 16 28
Tetyana.Shakhova@dpgas.com.ua
53207,  Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Сєрова, буд. 51, каб. № 2 а
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт неприймальний день
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Орджонікідзевська дільниця
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05667) 4 27 87
Yurii.Bondar@dngas.com.ua
53300, Дніпропетровська обл., м. Покров, вул. Глінки, буд. 3
цілодобово
Приймальня
(05667) 4 25 35
Iruna.Nikolenko.@dngas.com.ua
53300, Дніпропетровська обл., м. Покров, вул. Глінки, буд. 3
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(05667) 4 10 81
Dmytro.Shkola@dpgas.com.ua
53300, Дніпропетровська обл., м. Покров, вул. Глінки, буд. 4
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт неприймальний день
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Апостолівська дільниця
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05656) 9 50 04
dispetcher.bd@dpgas.com.ua , Serhii.Sakara@dpgas.com.ua
53802, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, буд. 99
цілодобово
Приймальня
(05656) 9 53 46
Lyubov.Sydor@dpgas.com.ua
53802, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, буд. 99
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(05656) 9 74 10
Maryna.Sirko@dpgas.com.ua
53802, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, буд. 99
пн-ср з 8:00 до 17:00
чт неприймальний день
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Зеленодольський цех
(05655) 6 22 04
dispetcher.bd@dpgas.com.ua, Nataliia.Pavlenko@dpgas.com.ua Oleksandr.Niukalo@dpgas.com.ua
Апостолівський р-н, м. Зеленодольськ, вул. К. Маркса, буд. 9-а
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Ленінський цех
(05656) 5 73 67 Oksana.Marynenko@dpgas.com.ua
Апостолівський р-н, с. Ленінське, вул.  Шосейна, буд. 1
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Михайлівський цех
(05656) 5 37 03
Viktor.Borsukov@dpgas.com.ua
Апостолівський р-н, с. Михайлівка, вул. Жовтнева, буд. 3
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Нивотрудівський цех
(05656) 5 43 04 Nataliia.Petlovana@dpgas.com.ua
Апостолівський р-н, с. Нива Трудова, вул. Робоча, буд. 2
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45

 

Марганецька  дільниця
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05665) 4 12 91
Larysa.Pokydko@dpgas.com.ua
53400, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Крупської, буд. 33
цілодобово
Приймальня
(05665) 2 33 48
Kseniya.Sorokina@dpgas.com.ua
53400, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Крупської, буд. 33 
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(05665) 4 14 77
Viktoriia.Luzan@dpgas.com.ua
53400, Дніпропетровська обл., м. Марганець, вул. Азовська, буд. 7-А, к. 49
вт-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
пн неприймальний день
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Вищетарасівський цех
0566836563
vtaru_104@ukr.net
Томаківський р-н, с. Вищетарасівка,  вул.Молодіжна, буд. 2а
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Томаківський цех
0566822427
Vitalii.Fedoruk@dpgas.com.ua
Oleksandr.Holota@dpgas.com.ua
Томаківський р-н, смт. Томаківка,  вул. Лесі Українки буд. 10
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Софіївська дільниця
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05650) 2 85 04
Volodymyr.Lysenko@dpgas.com.ua
53100, Дніпропетровська  обл., смт. Софіївка, вул. Садова, буд. 122-а
цілодобово
Приймальня
(05650) 2 92 55
Lyudmyla.Yatsenko@dpgas.com.ua
53100, Дніпропетровська обл., смт. Софіївка, вул. Садова, буд. 122-а
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(067) 610 72 52
Nataliia.Bondarenko@dpgas.com.ua
53100, Дніпропетровська обл., смт. Софіївка, вул. Садова, буд. 122-а
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт неприймальний день
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Широківська дільниця
Аварійно-диспетчерська служба
104
(05642) 2 37 07
Tetyana.Zhelyabina@dpgas.com.ua
50102, м. Кривий Ріг, вул. Рудна, буд. 15
цілодобово
Приймальня
(05642) 2 11 47
Liubov.Riabova@dpgas.com.ua
50102, м. Кривий Ріг, вул. Рудна, буд. 15
пн-чт з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45
Центр обслуговування клієнтів
(05642) 2 13 22
Maya.Shyshka@dpgas.com.ua
50102, м. Кривий Ріг, вул. Рудна, буд. 15
пн-ср з 8:00 до 17:00
пт з 8:00 до 15:45
чт неприймальний день
обідня перерва 
з 12:00 до 12:45

Новомосковське відділення

Павлоградське відділення

Кам'янське відділення