Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Як і для кого ми працюємо

23.04.2015 / 14:21

Як і для кого ми працюємо

Клієнтам нашої компанії є більш ніж 600 тисяч родинам та 4 тисячі промислових і комунально-побутових підприємств Дніпропетровської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом. А в широкому спектрі послуг є все, що задовольняє потребу клієнтів з приєднання до мереж, обслуговування обладнання тощо.

Масштаби та складність інфраструктури, кількість споживачів та зростаючі вимоги до якості обслуговування, необхідність підвищення ефективності як виклик часу – все це вимагає професійного ставлення до роботи та відповідних людських якостей від усього колективу компанії. 

ПАТ «Дніпропетровськгаз» – це потужний колектив, у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо професійність, досвід, традиції, молодість та інновації. Щодня та у цілодобовому режимі про безпеку та комфорт споживачів Дніпропетровської області дбають понад 4,5 тисяч співробітників компанії. 

Турбуючись про клієнтів, підприємство постійно працює і над створенням умов для реалізації та розвитку потенціалу своїх співробітників. Інвестиції у впровадження та дотримання високих стандартів виробництва, дотримання стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм, впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів, дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора система оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що мотивуєзалишатисьу компанії і співробітників із понад 30-річним досвідом роботи у сфері газового господарства, і долучає до колективу талановиту молодь.  

ПАТ «Дніпропетровськгаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі, вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам. 

Віримо та бачимо, що атмосфера взаємодії і співпраці професіоналів, відповідальності і орієнтованості на результат сприяє як підвищенню ефективності підприємства, так і розвитку кожного співробітника.