Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
04.01.2016 / 08:55
Вакансії та відбір кандидатів
Ми приділяємо увагу кандидатам і організовуємо процес відбору на вакансії так, щоб формувати команду з людей, що мають необхідні професійні та особисті якості

Якщо ваш досвід, професійний рівень та особисті якості відповідають вимогам до наших вакансій, або ви бачите, як застосувати вашу кваліфікацію на користь підприємству на іншій посаді – надішліть резюме за адресою: personal@dpgas.com.ua або зателефонуйте за номером +38 (056) 370-05-84.

Відбір на конкурсній основі типово складається з таких етапів:

  • Відбір за резюме або анкетними даними.
  • Телефонна співбесіда з фахівцем управління з персоналу. Тут ми уточнюємо основну інформацію та очікування кандидата, щоб визначити, про яку поточну або перспективну вакансію може йти мова далі.
  • Персональні зустрічі з працівниками ПАТ «Дніпропетровськгаз»: з майбутнім безпосереднім керівником, з фахівцем управління з персоналу. Формат та послідовність 4. інтерв’ю може відрізнятися залежно від вакансії.
  • Можливо, кандидату запропонують додаткові зустрічі (з керівником підрозділу, напрямку або підприємства тощо).
  • Паралельно триває перевірка документів, які надав кандидат. Також через рекомендації та відкриті джерела, ми перевіряємо найважливішу об’єктивну інформацію з попередніх місць роботи. За необхідністю (вимоги до посади) – проходження медогляду.
  • За телефоном або особисто, компанія повідомить успішного кандидата про свою пропозицію – після чого взаємні домовленості будуть зафіксовані в заяві та інших документах.
  • Оформлення на роботу.

Професіоналам та керівникам

Якщо ви професіонал своєї справи, вмієте знаходити ефективні рішення, ініціативні та готові до серйозної динамічної роботи, надсилайте резюме на нашу електронну адресу personal@dpgas.com.ua

Вакантна посада : Бухгалтер по нарахуванню заробітної плати

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки.

Впевнений користувач ПК (Microsoft Office), досвід роботи з 1С8, M.E.Doc. вміння працювати в 1С «Зарплата і управління персоналом». Досвід роботи з великими об'ємами інформації, знання Excel на рівні розвинутого користувача, аналітичний склад розуму, уважність, відповідальність. Знання вимог діючого законодавства України щодо організації нарахування та виплати заробітної плати.

Функції та обов’язки: Розрахунок заробітної плати штатних працівників Товариства. Розрахунок листків тимчасової непрацездатності, відпусток, утримань (аліменти та інш.), розрахунок при звільненні. Розрахунок сум податків і обов'язкових платежів, пов'язаних із виплатою заробітної плати.

Умови праці: постійна зайнятість, п’ятиденний режим роботи, працевлаштування відповідно з КЗпП, офіційну зарплату, соціальний пакет та гарантії передбачені діючим законодавством, місцезнаходження вакансії - м. Дніпро.

Вакантна посада : Дефектоскопіст рентгено - гамаграфування 5 розряду

Кваліфікаційні вимоги Вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Повинен знати будову та принцип роботи устаткування  застосовуваного для рентгено-гамаграфування; види та допустимі норми дефектів металів та зварних швів. 

Функції та обов’язки: своєчасного і якісного виконання зварювальних робіт на підприємстві

Умови праці: (шкідливі), постійна зайнятість, п’ятиденний режим роботи, працевлаштування відповідно з КЗпП, офіційну зарплату, соціальний пакет та гарантії передбачені діючим законодавством, місцезнаходження вакансії - м. Дніпро.

Вакантна посада: Менеджер по роботі з клієнтами

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта, комунікабельність, доброзичливість, відповідальність, уважність, оперативність у вирішенні поставлених завдань, ПК: Microsoft Office (рівень досвідченого користувача).

Основні функції: забезпечення якісного обслуговування клієнтів, комунікація з клієнтами (фізичними, юридичними особами), надання консультацій та вирішення проблемних питань, ведення та контроль електронного документообігу.

Ми пропонуємо: роботу у високопрофесійному колективі, навчання та удосконалення професійних навичок, працевлаштування відповідно з КЗпП, офіційну зарплату, соціальний пакет та гарантії передбачені діючим законодавством.

Місцезнаходження вакансій: м. Кам'янське, м. Павлоград, м. Нікополь, м. Новомосковськ,  м. Верхньодніпровськ, м. Синельникове, м. Верхівцево, м. Вільногірськ, м. Жовті Води, м. П'ятихатки, м. Апостолове, м. Марганець, м. Покров, м. Першотравенськ; смт. Кринички, смт. Петриківка, смт. Солоне, смт. Широке, смт. Магдалинівка, смт. Васильківка, смт. Царичанка, смт. Покровське, смт. Томаківка

Вакантна посада: Інженер з комплектації устаткування й матеріалів

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, досвід роботи за фахом не менше п'яти років, робота у програмі 1С 8, знання нормативної документації.

Функції та обов’язки: Пошук та вибір постачальників ТМЦ, проведення порівняльного аналізу цін, укладання договорів з постачальниками ТМЦ та контроль за дотриманням їх умов. 

Умови праці: постійна зайнятість, п’ятиденний режим роботи, відрядна оплата праці, місцезнаходження вакансії - м. Дніпро.

 

Вакантна посада: Майстер служби захисту газопроводів та споруд на них

Кваліфікаційні вимоги: вища технічна освіта, досвід роботи за фахом не менше двох років.

Функції та обов’язки: організація виконання корозійних вимірювань, аналіз причин корозійних руйнувань. 

Умови праці: постійна зайнятість, п’ятиденний режим роботи, місцезнаходження вакансії - Дніпропетровська обл., смт Широке.

 

Вакантна посада: Майстер служби експлуатації газопроводів та споруд на них 

Кваліфікаційні вимоги: вища технічна освіта, досвід роботи за фахом не менше двох років. 

Функції та обов’язки: організація виконання технічного огляду газопроводів та споруд на них, керівництво газонебезпечними роботами. 

Умови праці: постійна зайнятість, п’ятиденний режим роботи, місцезнаходження вакансії - Дніпропетровська обл., м. Нікополь

Просимо надавати резюме на електронну адресу: personal@dpgas.com.ua та контактувати за номерами: (056) 370-05-84.

Робітничі спеціальності

Початок кар'єри в офісі