Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
23.04.2015 / 14:39
Винагорода та заохочення персоналу
Ми вдосконалюємо систему винагородження, щоб адекватно підвищувати зацікавленість працівника в результативності та ефективності підприємства

Рівень «гарантованої оплати» (окладів, ставок) встановлюється відповідно до складності роботи, обсягу відповідальності та необхідної кваліфікації. Розмір «змінної частини» залежить від досягнень як працівника, так і компанії в цілому. Крім того, пакет пільг та додаткових заохочень додає завершеності принципу «краще працюєш – більше заробляєш».

ПАТ «Дніпропетровськгаз» має прозору систему оплати праці, і наші працівники отримують стабільний справедливий заробіток.

На практиці це означає: 

 • офіційне працевлаштування, дотримання вимог законодавства та врахування справедливих очикувань працівників, що надає впевненості та можливості планувати майбутнє;
 • вчасну, прозору та стабільну плату із відрахуваннями у всі фонди соціального захисту, що в свою чергу гарантує отримання допомоги від зазначених фондів;
 • соціальні пільги за законодавством та інші заохочення;
 • можливість додаткового матеріального заохочення працівникам за внесок у розвиток та операційну діяльність підприємства.

Підприємство створює комфортну і конструктивну робочу атмосферу, дає можливість співробітникам одержувати визнання і винагороду за свої досягнення. Ми робимо все можливе, щоб навіть за нових викликів ринку та несприятливих обставин підвищувати дохід працівника до конкурентних рівнів: оптимізуємо бізнес-процеси, покращуємо послуги, намагаємось закласти адекватний рівень оплати в тарифіковані послуги.

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Наші умови праці та соціальна програма надають працівникові відчуття впевненості та стабільності: допомагають працівникові сфокусуватись на робочих завданнях та найповніше втілити свій потенціал.

ПАТ «Дніпропетровськгаз» – підприємство з високим рівнем соціальної відповідальності.

Крім законодавчо встановлених норм, наші співробітники отримують додаткові заохочення, допомогу, пільги, серед яких:

 • підтримка молодих спеціалістів;
 • додаткова оплачувана відпустка;
 • новорічні подарунки дітям працівників;
 • оздоровлення працівників та членів їх сімей;
 • матеріальна допомога;
 • забезпечення спецодягом, інструментом;
 • компенсація спецхарчування.

Розміри та правила надання таких пільг закріплені в довгостроковому колективному договорі та інших внутрішніх документах, що фіксує взаємні тривалі домовленості та партнерство між працівниками та компанією. Впровадження реалістичного, прозорого, зрозумілого та чіткого колективного договору на підприємстві було підтримано профспілковими організаціями галузі.

Наше підприємство дотримується стандартів з питань заробітної плати, тривалості робочого часу й умов праці, соціального страхування, охорони праці. Маємо спеціальні пільги та умови для працівників, що працюють у шкідливих або важких умовах праці.

Крім того, сучасний працівник ПАТ «Дніпропетровськгаз» має можливість розвиватися різнобічно у спорті, мистецтві, має змогу щорічно оздоровлюватися та оздоровлювати свою сім’ю і дітей у дитячому оздоровчому закладі «Голубе полум’я», який розташований на узбережжі Азовського моря.