Контакт-центр (056) 78-70-104

Фотогалерея

29.01.2018 / 14:22

Футбольна команда ПАТ "Дніпропетровськгаз" здобула срібло у І Всеукраїнському чемпіонаті з міні-футболу серед команд працівників газових господарств

Володар кубку першості Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу визначився 9-10 грудня 2017 року у Києві.

Загалом Перший Всеукраїнський чемпіонат із міні-футболу зібрав 16 команд працівників газорозподільчих компаній країни та «РГК Трейдинг». Матчі групових турнірів відбувались по регіонах (зонах): Центральний, Східний та Західний. Команди зіграли по круговій системі.

Найкращі команди Центрального, Східного та Західного регіонів країни змагались за право бути кращими гравцями серед команд працівників газових господарств. За результатами турніру перше місце здобула команда "Івано-Франківськгазу", срібло у футболістів "Дніпропетровськгазу", а третіми стали гравці з "Київоблгазу".