Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
25.06.2014 / 13:29
Конкурс серед працівників об’єднання та управлінь ПАТ "Дніпропетровськгаз” на кращу статтю про компанію
До святкування ПАТ „Дніпропетровськгаз” Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з метою підвищення престижу професії газівника і привернення громадськості до роботи підприємства адміністрація ПАТ „Дніпропетровськгаз” провела конкурс серед працівників об’єднання та управлінь ПАТ „Дніпропетровськгаз” на кращу статтю про Товариство.
Екскурсія для дітей співробітників Дніпродзержинського УЕГГ, 10 серпня 2012 р. Екскурсія для дітей співробітників Дніпродзержинського УЕГГ, 10 серпня 2012 р. ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Результати конкурсу

На конкурс надіслали матеріали, присвячені окремим напрямкам роботи підприємства, які підкреслюють соціальну значущість його діяльності. Це були і статті про співробітників, і матеріали на тему безпечного користування газом, своєчасних платежів, правил обліку газу, пояснення розрахунків, несанкціонованих підключень до газових мереж тощо.

Для визначення переможця конкурсу в головному апараті ПАТ „Дніпропетровськгаз” створили комісію на чолі з Головою правління Товариства Володимиром Машталіруком. До складу комісії також входили головний інженер Володимир Ващинський, Заступник Голови правління із фінансово-економічних питань Володимир Глушок, Заступник Голови правління із правових питань Микола Коловоротний, Заступник Голови правління з обліку і реалізації природного газу Артем Компан, та представники Прес-служби: Євгенія Чістякова і Олена Лобач.

Одноголосно було вирішено, що перше місце та головний приз за кращу статтю – путівка на двох осіб до оздоровчого закладу „Голубе полум'я” дістається Юлії Петренко, провідному фахівцю Дніпродзержинського УЕГГ.

Загальна картина підсумків конкурсу виглядає так:

ІІ місце – Юрій Бахтін, слюсар ВБСГ, Новомосковське УЕГГ;
ІІІ місце – Сергій Проценко, головний інженер, Покровське УЕГГ ;
ІVмісце – Олена Федоряка, провідний інженер ВТВ, Софіївське УЕГГ;
V місце – Наталя Тимошенко, начальник ВТВ, Дніпродзержинське УЕГГ.    

Роботи учасників стали яскравим показником професіоналізму наших колег, а також продемонстрували, що газівники творчі та активні люди!

Робота Юлії Петренко, переможниці конкурсу

Робота Юрія Бахтіна (Новомосковське УЕГГ), ІІ місце

Робота Сергія Проценко (Покровське УЕГГ), III місце