Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
08.04.2014 / 16:35
Як вибрати газове обладнання
У комплекс обладнання, призначеного для використання природного газу, входять опалювальні котли, газові конвектори, водонагрівачі проточні газові, а також газові плити. Газове обладнання необхідно вибирати виходячи з параметрів приміщення, місця розташування цього обладнання та технічних умов (ТУ). Також варто серйозно поставитися до того, де купувати обладнання.
У навчальному класі газового господарства пояснять як користуватися лічильником газу У навчальному класі газового господарства пояснять як користуватися лічильником газу ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Навіщо потрібна проектна документація

На першому етапі потрібно замовити в АТ "Дніпропетровськгаз" технічні умови. ТУ враховують об'єм приміщення, розташування майбутнього газового обладнання, його потужність та інші нюанси, які необхідні для безпечного користування газовими приладами. На підставі ТУ розробляється проектна документація, в якій вказуються параметри газових приладів, які потрібно придбати. Для замови ТУ Вам необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз", яке Вас обслуговує. Координати та графік роботи Центрів обслуговування клієнтів можна знайти у розділі «Наші служби»

На етапі вибору газового обладнання, в першу чергу, необхідно врахувати всі рекомендації, прописані в проекті. Крім того, велике значення має місце придбання. Краще купувати газові прилади в спеціалізованих торгових точках. Там продавці зобов’язані надати сертифікат якості і технічний паспорт на дане устаткування (вони є складовими виконавчо-технічної документації), а також запропонувати гарантійне обслуговування. Не купуйте газові прилади у сумнівних торгових точках і на ринках. Не купуйте газові прилади і апарати, що були у вжитку.

Газові плити

Опалювальні газові прилади

Як себе убезпечити