Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104

Нові послуги

19.07.2017 / 14:00

ПАТ «Дніпропетровськгаз» визначило переможця акції: "Від вас смс на номер 7104 - від нас смартфон!"

Переможцем розіграшу і володарем суперпризу - новенького смартфону від ПАТ "Дніпропетровськгаз" стала мешканка м. Верхньодніпровськ пані Ганна. Вітаємо!!
Споживач газу з м. Верхньодніпровськ пані Ганна отримала від Дніпропетровськгазу смартфон за смс на номер 7104 Споживач газу з м. Верхньодніпровськ пані Ганна отримала від Дніпропетровськгазу смартфон за смс на номер 7104 ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

З 1 по 5 липня цього року компанія «Дніпропетровськгаз» уперше провела акцію, учасником якої стали споживачі газу по області, які відправили показання свого лічильника газу за допомогою смс на короткий номер 7104. Зафіксувавши показання свого приладу обліку та передавши їх з 1 по 5 число, кожен з учасників отримав реальний шанс стати володарем нового смартфону.

Як саме необхідно було передати показання лічильника смс-кою, щоб автоматично стати учасником розіграшу? У повідомленні треба вказати номер рахунку та показання свого лічильника у форматі: 10 цифр номеру особового рахунку пробіл та до 5 цифр показань лічильника. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Контакт-центр ПАТ «Дніпропетровськгаз» опрацював усі дані та передав нам перелік номерів особових рахунків та номерів телефонів споживачів газу, які з 1 по 5 липня відправили смс з показаннями лічильника на номер 7104. Усього учасниками акції стали 14,144 тис. клієнтів компанії.

У результаті публічного розіграшу суперпризу за допомогою системи випадкових чисел ми визначили переможця. Ним стала мешканка м. Верхньодніпровськ пані Ганна. Вітаємо!

Детальний процес визначення переможця акції можна переглянути у відео.

Оператор - Андрій Лапік.