Контакт-центр (056) 78-70-104
 
Контакт-центр (056) 78-70-104
14.07.2017 / 11:52
Планово-технічне обслуговування
Планово-технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникненню аварійних ситуацій і ґрунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже ПТО проводиться для Вашої безпеки.
Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником житла Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником житла ФОТО: ПАТ "Дніпропетровськгаз"

Що таке технічне обслуговування

Технічним обслуговуванням називаються системи обходів (оглядів), ремонтів, які дають змогу утримувати обладнання в справному стані. При технічному обслуговуванні здійснюються контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання.

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання умови для технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) відповідно до вимог чинного законодавства України.

Як проводиться ПТО

Періодичність робіт

Які документи потрібно надати і підписати

Планова перевірка щільності споруд внутрішньобудинкових систем газопостачання та газових приладів